Başa Dön

Kuruçeşme’de Propaganda

blank

Kuruçeşme’de Propaganda

Okuma süresi 1 dakika

Ünlü işletmeci Adnan ve Indhira Taşpınar çiftinin yeni mekanı Propaganda renkli ve hareketli bir partiyle kapılarını eğlence tutkunlarının hizmetine açtı.

El Beso ile Alaçatı ve İstanbul Kuruçeşme’de kaliteli restoran hizmeti veren Adnan-Indhira Taşpınar çifti bu kez de yeni mekanları Propaganda’yla eğlence tutkunlarına hizmet vermeye başladılar. İş, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimlerinin katıldığı gecede, DJ’i Chris Woodward sahne alarak hareketli parçalarıyla davetlilerin unutulmaz bir gece geçirmelerini sağladı. İspanyol Mimar David Garcia’nın dekorasyonunu üstlendiği Propaganda, stil sahibi mimari yapısıyla konuklardan tam not aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.