Başa Dön

Aylin Özal’dan Muhteşem Malikanede Kutlama

blank

Aylin Özal’dan Muhteşem Malikanede Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye Eski Güzellik Kraliçesi ve cemiyet hayatının sevilen ismi Aylin Özal, yeni yaşını Bodrum Yalıkavak’taki evinde kutladı.

Ünlü iş adamı Cazım Özal’ın eşi ve eski Türkiye güzellerinden  Aylin Özal da yaz mevsiminin tadını Bodrum Yalıkavak’ta çıkaranlardan… Ankara’da düzenlenen şık davetlerde boy gösteren Aylin Hanım bu kez kendi doğum günü için düzenlediği partisine Ankara başta olmak üzere İstanbul cemiyetinden birçok isim katıldı. Yalıkavak’ın üst sıralarında eşsiz deniz manzaralı evinde şık ama sade bir parti düzenleyen Aylin Özal’ı yeni yaşında yalnız bırakmayan arkadaşları şıklıkları ile göz kamaştırdı. Gün batımının ardından birbirinden lezzetli ikramları tadan davetliler geç saatlere kadar sohbet edip eğlendiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.