© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

BURÇLAR

BURÇLAR

KADINLAR ÖN PLANA ÇIKACAK VE DEĞİŞTİRİCİ OLACAK !!!
Venüs bu ay Oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak ve uzun bir süre burç değiştirmeyecek. 5 Kasım’da Oğlak burcunda ilerlemeye başlayan Venüs, 5 Mart’ta Kova burcuna geçiş yapacak. Bu süre içinde duygularınızı uzun bir süre gözden geçirip ilişkilerinizi etkileyecek kararlar verebilirsiniz. Özellikle geçmişte sizi etkileyen duygusal olayları yeniden anımsayabilirsiniz. Geçmişte sizi yaralayan veya mutlu eden kişilerle yeniden karşılaşabilirsiniz. Venüs’ün geri gidecek olması en çok Oğlakları ve Yengeçleri etkileyecek. Fakat biz ülke olarak ta çok etkileneceğiniz. Diğer ülkelerin ve halkların bizi sevgi göstermesine ihtiyacımız doğabilir. Ülke olarak kendimizi yalnız ve sevilmeyen bir ülke olarak görebiliriz. Bunun sonucunda ilişkilerimizi geliştirmek için adımlar atmaya başlayabiliriz. Bu arada zamanın yöneticisi olan Satürn Türkiye’nin doğum haritasında Venüs’ün üzerine doğru geliyor. Bu da duygularımızı değiştirmemize neden olacak olayların meydana geleceğini gösteriyor. Yaşadığımız mutsuz edici olaylar sayesinde nasıl mutlu olacağımızı öğreneceğiniz. Kadınlar kendilerini büyük baskı altında hissedebilir. Kadınların aşk hayatı ve flört serbestliği baskı altına girebilir. Kadınlar da kendilerini mutsuz eden kişilerle ayrılık noktasına gelebilirler.
Erkeklere tavsiye vermem gerekirse hayatlarındaki kadınlara daha çok değer vermeleri gerektiğini söyleyebilirim. Sevdiklerinizi mutlu etmek için gayret gösterin ve bu dönemi atlatmaları için yanlarında olun. Kadınları mutsuz olan bir halkın kendisi de mutlu olamaz.

KOÇ: Hiç öyle gözükmese dahi Kasım ayı son derece önemli bir ay olacak. Kışa hazırlık yaparken yaptığınız tercihler ve davranışlarınız şu anda sizi çok etkilemeyebilir. Fakat duygusal karışıklıklar ve güç mücadelesine kendinizi hazır hale getirmelisiniz. Veya hayatınızdaki duygusal karışıklıkları veya maddi zorlukları şimdiden çözecek şekilde davranmalısınız. Böylece önümüzdeki aylarda daha rahat edebilirsiniz. Ayın ilk beş günü kendinizi duygusal açıdan neşeli ve mutlu hissedeceksiniz. Sevdiğiniz kişi ile seyahate çıkmak hoşunuza gidecektir. 5 Kasım tarihinde burç değiştiren Venüs iş hayatınıza veya önem verdiğiniz diğer konulara ilginizi yönlendireceğinizi gösteriyor. Aşk hayatınız durgunlaşmaya ve eski neşesini kaybetmeye başlayabilir. 13-17 Kasım tarihleri arasında duygusal karışıklar yaşayabilirsiniz. Karşı cinsle aranızda duygularınızı sarsacak gelişmeler olabilir.

BOĞA: Kardeşleriniz ve yakın arkadaşlarınızla ilişkileriniz ön planda olabilir. İlişkinizi derinleştirecek ve yakınlaştıracak olaylar yaşayabilirsiniz. Uzun süreden beri görüşmediğiniz yakınlarınızla görüşüp eskiden meydana gelmiş olayları yeniden anımsayacaksınız. Geçmişte meydana gelmiş olayları daha iyi anlayacak duruma geldiniz. Ve şimdi eksik kalan bilgiler zihninizin içinde oturmaya başlayacak. İş hayatınızda da meydana gelen gecikmeler ve uzun süren projeler aklınızı kurcalıyor olabilir. Dikkat gerektiren işleri nasıl yapacağınızı ve işleri nasıl organize etmeniz gerektiğini daha iyi anlayacaksınız. 11 Kasım’dan itibaren zihinsel olarak rahatlayacak ve aklınızdaki takıntıları çözebileceksiniz. 14-17 Kasım arasında sizi duygusal açıdan çok etkileyecek olaylar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki ilişki cinsel açıdan çok doyurucu olabilir. Sizi derinden etkileyecek kişilerle aşk yaşayabilirsiniz.

İKİZLER: Fiziksel ve maddi açıdan kuvvetlenmeniz gereken bir dönemdesiniz. Bir sonraki zamanın hazırlığını şimdiden yapmanız gerekiyor. Sağlığınızı güçlendirmek için daha planlı ve sistemli yaşamanız iyi olur. Fiziksel egzersizler yaparak bünyenizi kuvvetlendirecek bir spor programına kayıt olursanız iyi bir karar almış olursunuz. Sağlığınız için tedaviye ihtiyaç duyduğunuzda harcama yapmaktansa sağlığınızı korumak için harcama yapmalısınız. Koruyucu tedaviler ve sağlınızı iyileştirecek yaşam tarzı hakkında yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Sizi fiziksel açıdan zorlayacak bir çalışma temposuna ayak uydurmanız gerekebilir. Siz de buna hazırlıklı olmalısınız. Evinizde ve iş yerinizde yaptıracağınız tadilatlar için fazladan harcamalar yapmanız gerekebilir. Neyse ki ilişkileriniz 5 Kasım tarihinden itibaren daha az problemli olacak.
YENGEÇ: Yaptığınız araştırma ve incelemeler sonucunu 11 Kasım’dan itibaren vermeye başlayacak. Karar vermek isteyip uzun süre düşündüğünüz konuda fikirleriniz daha belirgin olacak. Yapmaya fırsat bulamadığınız projenizi de gerçekleştirmeyi başarabilirsiniz. Daha yüksek bir kararlılık göstermeniz sonucu etkileyecek. 5 Kasım’dan itibaren ise ilişkilerinize özel bir önem verseniz iyi olur. Karşı cinsle aranızdaki duygusal çatışmalar bu ay içinde olmasa bile daha sonra büyük bir gerginliğe dönüşebilir. Sevdiğiniz kişi veya genç kadınlarla aranızdaki problemlere yapıcı çözümler bulmanız çok yerinde olur. Sizin duygularınıza beklediğiniz gibi karşılık vermeyen kişi ile ilişkileriniz karmaşıklaşabilir. Sorunlar derinleşmeden çözümler bulursanız daha sonraki aylarda rahat edersiniz. Hayatınızdaki duygusal boşluğu doldurmak için tatlı gıdalara düşkünlük göstermeyin.

ASLAN: Sizi endişelendiren ve aklınızı kurcalayan soru işaretleri olabilir. Yapacağınız işleri yeteri kadar araştırmamış ve evraklarınızı hazırlamamış olabilirsiniz. İzin almanız gereken otoriteleri ikna etmeniz için yaptığınız işe daha fazla önem vermeniz gerekiyor. Aklınızı kurcalayan diğer bir sorun ise arkadaşlarınız ve yakınlarınızla aranızdaki gerginlik olabilir. Fikirlerinizin uyuşmadığı kişilerle yolunuzu ayırabilir ve arkadaşlığınızı bir süre için dondurabilirsiniz. 11 Kasım’dan sonra iletişim problemleriniz ve işle ilgili gecikmeler ortadan kalkmaya başlayacak. Kendinizi daha özgür hissetmeye başlayabilir ve hayatınızda yeni bir sayfa açtığınızı hissedebilirsiniz. Sizi geçmişe bağlayan alışkanlıklarınızı değiştirmiş olmanız nedeniyle daha yaratıcı olacaksınız. Üstünüze almış olduğunuz sorumluluklar sizi yorsa da başa çıkmak için değişik yöntemler üretebilirsiniz.

BAŞAK: Yeni girişimlerde bulunmak isteyebilir ve çok aceleci olabilirsiniz. Fakat yeni bir girişimde bulunmak için Merkür’ün tekrar ileri doğru hareket etmeye başlayacağı 11 Kasım’ı beklerseniz iyi olur. Maddi konularda yapacağınız girişimleri bir süre için erteleyin. Böylece enerjiniz ve maddi kaynaklarınız boşa harcanmamış olur. 11 Kasım’a kadar olan süreçte eski arkadaşlarınızla daha yakın vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. Görüşmediğiniz süre içinde neler yaşadığınızı aranızda konuşabilirsiniz. Ayrıca eskiden yapmak istediğiniz bir projeyi gerçekleştirmek için uygun zamandasınız. Eğer gerçekleştiremediğiniz bir seyahat projeniz varsa şimdi seyahate çıkabilirsiniz. Bu ay tutkulu aşk ilişkileri yaşayabilir ve eski bir arkadaşınızla yeniden yakınlaşabilirsiniz. Özellikle 14-17 Kasım tarihleri arasında etkileyici aşk maceraları yaşayabilirsiniz. Karşı cinsle aranızda yoğun bir duygusal çekim olabilir.
TERAZİ: Kış aylarına hazırlık yapmaya daha erken başlamanız çok yerinde olur. Maddi kaynaklarınızı daha yerinde kullanmaya başlarsanız daha sonra sıkıntı çekmezsiniz. Ayrıca önemli bir güç testine gireceğiniz için bedeninizi de bu teste hazır hale getirmelisiniz. Fiziksel açıdan forma girmek için hazırlık yaparsanız yerinde olur. Kasım ayına yüksek bir moralle girebilir ve kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. 5 Kasım tarihinden itibaren duygusal öncelikleriniz değişebilir. Sevdiğiniz bir kişi ile aranızdaki ilişki daha mesafeli ve soğuk olabilir. İçinizi ısıtan sevginin eksikliğini hissetmeye başlayacaksınız. Ancak yaptığınız işe öncelik tanıyabilir ve kariyerinizde yükselmek isteyebilirsiniz. 14-17 Kasım tarihlerinde ilişkilerinizde köklü değişiklikler yaşayabilirsiniz. Duygularınızı inciten olayları daha sonra çok detaylı şekilde sorgulayacaksınız. Aşka bakış açınız tamamen değişebilir.
AKREP: Yeteneklerinizi ortaya koymaya başlayacak ve sabrınızın karşılığını almaya başlayacaksınız. Enerjinizi verimli kullanıp sabır gerektiren işleri yapabilirsiniz. Ancak bir süre için gecikmeleri hoş görmeli ve işlerinizi daha iyi organize etmelisiniz. Zihninizi kurcalayan pek çok iş ile ilgilenmeniz gerekebilir. Dikkatinizi daha önceden yapmak istediğiniz bir işe odaklayıp uzun bir süre sonunda sonuçlandırabilirsiniz. Karar vermeniz gereken bir konuda ise epeyce düşünüp son kararınızı söyleyeceksiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirirken uzun süredir kullandığınız telefonunuzu veya bilgisayarınızı da değiştirebilirsiniz. Böylece zihinsel açıdan da yenilenmiş olacaksınız. 14-17 Kasım tarihleri arasında sizi çok etkileyecek biri ile tanışıp aşk yaşayabilirsiniz. Aşk konusunda şanslı olacaksınız. 25-30 Kasım tarihleri arasında yeni aşk fırsatları karşınıza çıkabilir.

YAY: Ayın ilk günleri keyifli ve mutlu olabilirsiniz. Karşı cinsle ilişkileriniz daha samimi bir boyutta olabilir. Ancak 5 Kasım’da Venüs burç değiştirip Oğlak burcuna giriş yapacak ve uzun bir süre orada kalacak. Patronlarınız ve yöneticileriniz iş performansınızı beğenmeyebilir. Kasım ayında enerjinizi daha verimli ve faydalı kullanmaya özen göstermeniz yerinde olur. Çalışma sisteminizi değiştirmeniz performansınızı etkileyecektir. İş performansınızı yükseltmek için daha enerjik ve titiz çalışmanız gerekebilir. İş yerinizi veya evinizi daha kullanışlı hale getirecek tadilatlar yaptırabilirsiniz. Kış koşullarına uyum sağlarken küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Sağlığınızı iyileştirmek için bazı önlemler almalısınız. Bu arada gereksiz çatışmalardan ve gergin ortamlardan uzak durursanız iyi olur. İçinde bulunduğunuz ortamdan etkilenip güç mücadelesine girebilirsiniz.

OĞLAK: Kasım ayında karşı cinsin gözdesi olabilir ve dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. İçine girdiğiniz her çevrede sevildiğinizi hissedeceksiniz. Eskiden birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız bir arkadaşınızla yeniden yakınlaşabilirsiniz. Kaderin sizi yeniden bir araya getirmesini tesadüfi bir olay olarak algılamayın. Kaderi dostluklar kurabilir ve özlediğiniz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. 11 Kasım tarihine kadar olan süre içinde eskiden aklınıza takılan bir projeyi gerçekleştirebilirsiniz. Uzun süre önce planladığınız işler için harekete geçme fırsatı bulacaksınız. Yeni girişimler yapmak istiyorsanız ise 12 Kasım’dan itibaren harekete geçebilirsiniz. 14-17 Kasım arasında sizi derinden etkileyecek olaylar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirebilir ve radikal kararlar alabilirsiniz. Tutkulu aşk maceraları da yaşayabilirsiniz. Aşk açısından şanslı olduğunuz bir zamandasınız.
KOVA: Aklınızı karıştıran konular olabilir ve derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Sizin için önemli bir konuda yakınlarınızın onaylamadığı kararlar alabilirsiniz. Bir süre sonra siz de yakınlarınızın uyarılarının doğruluğunu anlayacaksınız. Ancak kendi düşüncelerinize o kadar güveniyorsunuz ki hoşunuza gitmeyen hiçbir sözü dinlemiyorsunuz. Dolayısı ile deneyerek kararlarınızın doğruluğunu test edecek ve öğreneceksiniz. Çocuklarınızla aranızda iletişim çatışmaları yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızı daha iyi dinleyip yardımcı olacak tavsiyeler vermelisiniz. Çocuklarınızı baskı altına alacak uygulamalardan kaçınırsanız iyi olur. İkna etmek istediğiniz kişinin kendi kendine yaşayarak öğrenmesine izin verin ve süreç içinde doğruları bulacağına inanın. Çocukları baskı altına almanız onların derinleşmelerine ve yeteneklerinin ortadan kaybolmasına neden olabilir.

BALIK: Zamanında göstermediğiniz duygusal tepkileri içinizde biriktirebilirsiniz. Ancak kızgınlık ve öfke gibi tepkileri zamanında gösterirseniz iyi olur. İçinizde biriken öfke hastalanmanıza veya iş performansınızın düşmesine neden olabilir. İş yerinizde ortam gergin ve rahatsız edici olabilir. Güç mücadelesi yapmak yerine yapıcı çözüm önerileri ile daha çok katkı yapabilirsiniz. Kasım ayı içinde evinizi ve iş yerinizi daha iyi bir yer haline getirebilirsiniz. Yapacağınız tadilat ve iyileştirmeler daha düzenli bir yaşam sürmenizi sağlayacak. 11 Kasım tarihine kadar geçen sürede özlediğiniz arkadaşlarınız ve yakınlarınızla görüşme imkanı bulabilirsiniz. Eski dostlarınıza yeniden kavuşmak hoşunuza gidecek. 25-30 Kasım tarihlerinde ise aşk fırsatları kapınızı çalabilir. Yeni tanıştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz. Yabancı kültürden kişiler size çekici gelebilir.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.