© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Zamane Kahvesi’nden Yazın Sıcağına Buzzz Gibi Seçenekler

Zamane Kahvesi’nden Yazın Sıcağına Buzzz Gibi Seçenekler

Farklı tarzı ve sunumlarıyla dikkat çeken Zamane Kahvesi, yaz mevsiminin sıcak günlerinde serin lezzetler arayanlar için soğuk içecek alternatifleri ve kupları ile eşsiz bir lezzet keyfi yaşatıyor. Soğuk kahve çeşitlerinden milkshake’e, limonatadan ev yapımı buzlu çaya, rokokodan kup seçeneklerine kadar birçok alternatife sahip Zamane Kahvesi, zengin Buzz Gibi menüsüyle yaz mevsimine damgasını vuruyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.