© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Unutulmaz Düğünler, Keyifli Davetler

Unutulmaz Düğünler, Keyifli Davetler

Limak Ambassadore Boutique Hotel her sene olduğu gibi bu sene de en mutlu gününüzde hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizleri bekliyor… “Dünyamızın Yıldızlarına” sloganıyla 2006 yılından bu yana Ankara’nın güzide mevkii Gaziosmanpaşa’da misafirlerini ağırlayan Limak Ambassadore  Hotel, düğün organizasyonlarını otelde gerçekleştiren yeni evli çiftlere Antalya’daki 5 yıldızlı ve ödüllü otellerinde balayı hediye ediyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.