Başa Dön

ÖZEL GERÇEK DÜŞLER ÖZEL EĞİTİM ve REHABİLİTASYON MERKEZİ

blank

ÖZEL GERÇEK DÜŞLER ÖZEL EĞİTİM ve REHABİLİTASYON MERKEZİ

Okuma süresi 1 dakika

Özel gereksinimi bireyler için gerekli tek şey doğru planlanmış eğitim programlarıyla ÖZEL EĞİTİMDİR!

Özel Gerçek Düşler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi işitme kaybı ve konuşma bozukluğu olan bireylere farklı terapi ve eğitim yöntemleriyle; Erken Çocukluk Dönemi Eğitimi, İşitme Cihazı ve Koklear İmplant Eğitimi, Okul Öncesi Dönem Eğitimi, Akademik Beceri Eğitimi, Davranış Eğitimi ve Ergenlik Dönemi Eğitimleri veren bir özel eğitim kurumudur. Her bir birey bu hizmet programları çerçevesinde kendisi için gerekli olan programa dahil olur ve bireysel eğitim planı çerçevesinde çalışır.

Özel Gerçek Düşler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi açıldığı günden bu yana hep daha iyinin peşinde olmuş ve sürekli yenilenen eğitim programları ile farkını ortaya koymuş, koymaya devam etmektedir. Eğitim kalitesini arttırmak, kurumuna kabul ettiği bireylerde sonuca gidebilmek onların toplumda bende varım diyebilmelerini sağlamak, kendine güveni tam bireyler yetiştirmek amacıyla sürekli kendini geliştirir. Kurum aile eğitimi ve aile katılımının ne kadar önemli olduğunu bilir ve çok önemser.Bu nedenle aileler eğitimin her aşamasında katılımcıdır.
OK_MG_0304

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.