© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kate Winslet’ın El Gouna Ziyareti

Kate Winslet’ın El Gouna Ziyareti

Geçtiğimiz Eylül ayında büyüleyici bir karşılaşma yaşandı. Altın Küre ödüllü Kate Winslet, Uçurtma Sörfü Dünya Şampiyonu Kristin Boese ile birlikte adrenalin dolu bir Uçurtma Sörfü macerası yaşamaya karar verdi.
El Gouna’nın olağan, cömert hava koşulları eşliğinde Kate ve arkadaşları, kendilerine ait tekneyi limana yanaştırma imkanlarının da bulunduğu Möevenpick’in göl villalarından birinde kaldılar.
Kate Winslet’la karşılaşmak şans; onunla arkadaş olmak iki kat büyük şanstır. Ancak, Kate Winslet burada kaldığı süre boyunca son derece sade davranarak herkesi şaşırttı. Bu süper starlardan görmeye alışık olmadığımız bir davranış biçimiydi. Kate’in uçurtma sörfü çalışmak için El Gouna’ya daha sık gelmesini isteriz.
Kristin Boese konuyla ilgili olarak şu sözleri dile getirdi; “Avrupa’ya çok yakın olması ve inanılmaz uçurtma sörfü imkanları sunmasının yanı sıra, burada dinlenmek ve eğlenmek için çok sayıda aktivite mevcut. Bence El Gouna uçurtma için mükemmel bir yer. Her tür proje ve etkinlikte tercih edeceğim 1 numaralı yer artık burası; tekrar gelmek için sabırsızlanıyorum.”
Kate Winslet ise şu açıklamalarda bulundu (Eylül 2012); “El Gouna’da harika vakit geçirdim. Her şey olması gerektiği gibiydi; burası görülmesi gereken ve dinlenmek için muhteşem bir yer. Genel sporlar ve su sporları çok başarılı bir şekilde hazırlanmış ve burada aklınıza gelebilecek her aktivite mevcut… Ayrıca çocuklar için de çok fazla eğlence imkanı sunulmuş. Tatil için çift olarak veya ailenizle birlikte buraya geldiğinizde muhteşem vakit geçirebilir ve tam anlamıyla dinlenebilirsiniz. Ayrıca yemekleri de harikaydı! Buraya gelmenizi kesinlikle tavsiye ederim.”

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.