© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

DietBox ile Sağlıklı Zayıflayın

DietBox ile Sağlıklı Zayıflayın

DietBox Kapınızda
Kilonuzu korumak ya da sağlıklı kilo vermek için artık DietBox var. Günümüzde kilo problemi oldukça yaygın hale geldi. Kilonuzla başa çıkmak için kontrolü DiotBox’a bırakın sizin için gereken tüm yemekleri en sağlıklı biçimde, lezzetini kaybetmeden kapınıza kadar getirsin.

Nedir DietBox?
Diyet yapanlar bilir ki, diyetisyenlerin önerilerine uymak ve verdikleri yemek listelerine sadık kalmak başarılı sonuçlara götüren en önemli unsurlardır. Biz bunların ikincisi ile yani yemek listeleri ile ilgileniyoruz. Gerek zayıflamak gerekse formunu korumak isteyenlere özel menüler hazırlıyor veya danışanların diyetisyenlerinden gelen listelerini uyguluyoruz. Hazırlanan özel reçeteler usta şeflerin ellerinde gurme lezzetlere dönüştürülüyor ve kapınıza kadar teslim ediliyor.
 
Yani aslında bu bir paket servis hizmeti mi?
Evet, ama bildiklerinizden değil. Dengeli ve sağlıklı beslenmeniz için protein, karbonhidrat ve yağ değerleri hesaplayarak özel menüler oluşturuyoruz. Üyelik sistemi ile çalışmaktayız. Amacımız günlük ihtiyaçlarınızı karşılamaktan öte, sağlıklı yemek alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olmak.
 
Nasıl üye Olabilirim?
Çok yakında web sitemiz üzerinden online olarak üyeliğinizi yapabilecek, kendi kişisel profil sayfanızı oluşturabileceksiniz. O zamana kadar üyelikleriniz için bizi aramanız yeterli.

Ne kadar süre üye olmalıyım?
Üyeliklerimizde herhangi bir süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Dilediğiniz paketten dilediğiniz süre yararlanabilirsiniz. 30 gün ve üzeri kullanımlarda özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ama unutmamak gerekir ki sağlıklı beslenmek geçici bir durum değil bir beslenme alışkanlığıdır. Özellikle kilo vermek için paket satın alan üyelerimize en az 60 günlük bir paket kullanımını öneriyoruz.
 
Biraz da paketleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?
Şu anda zayıflamak isteyenler için SlimBox, formunu korumak isteyenler için FitBox ve tamamıyla kişisel menülerden oluşan PdsBox (Personal Diet Solitions) olmak üzere 3 farklı paketimiz mevcut. Çocuklarımızı da düşünerek KidsBOX’ı da çeşitlerimize ekledik. Çok yakında, spor yapanlar için GymBox ve anne adaylarına yönelik Mom2beBox paketlerimizi de kullanabileceksiniz. Bütün paketlerimizde istediğiniz öğünleri seçmekte özgürsünüz. Dilerseniz ana öğünleri ve ara öğünlerle de destekleyebilirsiniz.
 
Paket değiştirebiliyor mu ya da kullanıma ara verebiliyor mu?
İhtiyaçlarınız doğrultusunda paket değiştirmek, öğün eklemek isteyebilirsiniz. Bu durumda bizlere iki iş günü öncesinden bilgi vermek kaydı ile dilediğiniz pakete geçmeniz mümkün. Seyahat, toplantı veya tamamıyla kişisel nedenlerden ötürü paketinize ara vermek isterseniz bizleri iki iş günü öncesinde bilgilendirmeniz yeterli olacaktır. Kalan günlerinizi dilediğiniz zaman kullanmaya devam edebilirsiniz.
 
Peki bazı besinlere alerjisi olanlar da yararlanabiliyor mu?
Üyelik işlemleri sırasında bizlere belirtmiş olduğunuz alerjik besinler kesinlikle gönderimlerinizden çıkartılıyor. Bu konuda oldukça hassas davranan mutfak ekibimiz, her şeyden önce sizlerin sağlığını düşünmektedir. Doktor onaylı diyabet, tansiyon vb. sağlık problemleriniz varsa yine aynı şekilde menüleriniz kişiselleştirilerek oluşturulmaktadır.

Kilo problemim yok. DietBox’a neden ihtiyacım olsun ki?
DietBox’ın amacı öncelikle sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmaktır. Seçeceğiniz paketler sayesinde zayıflamanıza destek oluyoruz. Kilo problemi olmayan üyelerimiz, formlarını ve sağlıklarını korumak, enerjilerini yüksek tutmak için FitBox paketimizi seçebilirler. Sağlıklı beslenerek gün içerisinde kan şekerinizi dengeler, ileride oluşabilecek rahatsızlıkların önüne geçmeye yardımcı olur ve her gün yemek pişirmek için harcayacağınız enerji ve zamanı size kazandırabiliriz.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.