Başa Dön

Luxuria Lüksün Yeni Adresi

blank

Luxuria Lüksün Yeni Adresi

Okuma süresi 2 dakika

İlk mağazasını Nişantaşı’nda açan, Zeynep ve Gönül Madra’nın işlettiği Luxuria, sofra sanatına yeni bir boyut kazandırmak için aramızda… Bünyesinde  birçok lüks markayı barındıran ve konsepti “erişilebilen lüks” olan mağaza şimdiden lüks tutkunlarının gözdesi olmayı başardı…
Zeynep ve Gönül Madra’nın işlettiği ve bir anne – kız işletmesi olan Luxuria, iki nesilin de zevkini harmanlayan bir mağaza…
Her stilde sofra kurmayı sağlayabilecek ürünleri bir araya getiren Luxuria’da herkesin zevkine uygun çok geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor. Spor, klasik ve bohem sofralar kurmayı mümkün hale getiren, farklı koleksiyonların bulunduğu mağazada, her türlü form ve desende porselen tabaklar, kristal bardaklar ve gümüş sofra aksesuarları bulunuyor.
Yeni yıl için hazırladıkları özel sofrada ise birbirinden şık parçalara yer verilmiş. Goodinger kırmızı kristal sürahilerden L’objet kuşlu peçeteliklere, Sylvie Coquet altınlı suplalardan Galant şamdanlara kadar birçok ünlü markanın çok şık ürünleri yer alıyor.
Luxuria mağazası birbirinden seçkin markaları ve farklı stilleri bir araya getiriyor. Mağazada;  Daum, Lalique, Cristal de Sevres ve St. Louis gibi Fransız kökenli kristaller; Jean Louis Coquet Limoges, Alberto Pinto, Wedgewood ve Lenox gibi saygın porselenler; Buccellati, Puiforcat, Zanetto, Carrs ve Platta Lapas gibi dünyaca ünlü gümüşler ile L’object ve Davidoff gibi markalar da mevcut.
Zeynep ve Gönül Madra, Türkiye’de markalaşma ve büyüme hedeflerinden sonra gelecekte dünyanın bazı şehirlerinde de Luxuria mağazasını açmayı hedeflediklerini söylüyorlar.

[nggallery id=171]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.