© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

IWC’nin Pilot’s Watch Koleksiyonu Tanıtıldı

IWC’nin Pilot’s Watch Koleksiyonu Tanıtıldı

IWC Schaffhausen, tam 76 yıllık bir geçmişe dayanan, 1930’ların ortalarından beri profesyonel pilotlar için üretilen,    İngiliz Kraliyet Hava Kuvvetleri tarafından 30 yıldan uzun bir süre kullanılan ikonik Pilot saatlerini, 21’inci yüzyılın teknolojik imkanlarını da kullanarak yeniden yorumladı ve SIHH-Uluslararası Lüks Saatçilik Fuarı’ndan sonra The House Hotel’de tanıtıldı. Birçok ünlünün tercihi IWC Schaffhausen’ın Pilot’s Watch Top Gun Koleksiyonu katılan çok sayıda davetliden tam not aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.