Başa Dön

ABDULLAH KİĞILI’DA YELEK MODASI CANLANDI

blank

ABDULLAH KİĞILI’DA YELEK MODASI CANLANDI

Okuma süresi 1 dakika

Kendi modasını yaratmak isteyen erkeklerin öncelikli tercihi Abdullah Kiğılı, 2013-2014 Sonbahar/Kış sezonunda da iddialı ürünler sunuyor. Geniş ürün seçeneğine sahip Abdullah Kiğılı, koleksiyonunda sunduğu yelekleri ile klasik ve casual tarzlara aynı anda sesleniyor.
Her sezon olduğu gibi bu sezon da farklı alternatifler sunan Abdullah Kiğılı markası, 2013-2014 Sonbahar/Kış sezonunda da ilk tercihiniz olacak. Bu yıl ilk kez kullanılan ördek tüylü yelekler, sonbaharın serin havasına sıcaklık katıyor. Fonksiyonel bir kullanım sunan yelekleri, ister ceket üzerine kombinleyerek klasik bir duruş yakalayabilir, isterseniz triko ve kazaklarla casual bir tarz yaratmak için tercih edebilirsiniz.
Şıklığınızı da tamamlayacak olan Abdullah Kiğılı yelekleri giyim alışkanlığınızı yeniliyor. Çift taraflı üretilen yeleklerin bir yüzü yün, diğer yüzü bonded görünümlü olarak çok amaçlı kullanılabiliyor. Lacivert, mavi ve vizon renklerinde üretilen yelekler, Abdullah Kiğılı raflarında, sıcaklığı ve renkleriyle kış sezonunda farklılık yaratıyor.
Kiğılı İmaj Görseli2

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.