© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Lezzet ve Sağlık Düşkünlerine…

Lezzet ve Sağlık Düşkünlerine…

Akdeniz’in ve Ege’nin özel lezzetlerinin harmanlandığı meze ve balık lokantası Assos’ta, alışılagelmiş mezeler, bambaşka bir tattave sunumda servis ediliyor. Buradaki hayret edilecek lezzet farklılığını hemen anlamak mümkün… Akdeniz ve Ege mutfağı çok basit gibi görünse de, gerçek lezzete ulaşmak için ASSOS gibi özel yerlere uğramanız gerekir. ASSOS bu yönüyle bir gurme meze lokantası olarak hizmet veriyor. Yıldız’da ve Çayyolu Koru Sitesi’nde iki işletmeden size en yakınını tercih edebilirsiniz.

[nggallery id=801]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.