© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Keyifli Sohbetler ve Lezzetli Yemeklerin Adresi GIL’S

Keyifli Sohbetler ve Lezzetli Yemeklerin Adresi GIL’S

Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerini tadına doyulmaz 45’lik şarkılarla birlikte sunan Gil’s, “Ne varsa eskilerde var” diyen siz müşterilerini bekliyor. Her gün daha iyi olmayı hedefleyen ve bunun için çalışan Gil’s Restaurant arkadaş toplantıları, iş yemekleri, 20 kişilik vip salonu, nişan, düğün gibi özel davetler, aileyle geçirilebilecek huzurlu akşam yemekleri veya keyifli bir Pazar kahvaltısında sizler için özel hizmetler sunuyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.