© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Haftanın Yorgunluğunu Dans Ederek Atın?

Haftanın Yorgunluğunu Dans Ederek Atın?

Her Cuma akşamı Limak Ambassadore Otel’de Dans Geceleri tüm hızıyla devam ediyor. Katılımcılar bu gecelerde  Bi Dans okulunun rehberliğinde hem öğrendikleri dansları tekrar ediyor hem de zamanın nasıl geçtiğini anlamadıkları geceler yaşıyor. Girişler için ücret istenmeyen dans gecelerinde pist bir an olsun boş kalmıyor. Akşam yemeğinizi güzel bir atmosferde yemek ve dans ederek haftanın yorgunluğunu atmak için Cuma akşamları Limak Ambassadore Otel güzel bir tercih…

 

[nggallery id=1267]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.