© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Apinya Thai & Sushi Restaurant’ta Özel Kampanya

Apinya Thai & Sushi Restaurant’ta Özel Kampanya

Yarım Peking Ördeği ve 1 Şişe Yabancı Şarap  Gaziosmanpaşa Attar Sokak’ta açılan Apinya Thai & Sushi Restaurant Ankara’nın ilk Thai Restaurantı olma özelliğini taşıyor. Tayland asıllı Owner-Chef Apinya Veske’nin misafirlerine lezzet şöleni sunduğu Apinya’da, hem Tayland Mutfağı’nın yöresel lezzetlerini hem de yeni keşif Japon yemeklerini bir arada bulabilirsiniz. Bembeyaz, ferah tasarımıyla hem damak zevkinize hem de göz zevkinize hitap etmeyi başaran Apinya’yı en kısa sürede ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu Ocak ayı boyunca Apinya’da Peking Ördeği sevenler için özel kampanya! 79TL

 

www.apinyathaisushi.com.tr

Adres: Attar Sok. No:1/A G.O.P., Ankara, Turkey

Telefon: 0312 4269400

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.