Başa Dön

H&M-Kenzo Koleksiyonu Geliyor!

blank

H&M-Kenzo Koleksiyonu Geliyor!

Okuma süresi 1 dakika

H&M tasarımcı iş birliği için bu kez Kenzo ile bir araya geldi. İş birliğinden ortaya çıkacak koleksiyonun, 3 Kasım 2016’da mağazalarda olacağı söylendi.

H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson, “Bütün yaratıcılığı, eğlencesi ve moda aşkıyla KENZO x H&M dünyasını herkesle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” dedi. Johansson, koleksiyonda bayan-erkek giyimin ve aksesuarların olacağını söyledi.

Haber, moda severlere H&M’in Twitter ve Instagram hesaplarından verildi.

Kenzo’nun Kreatif Direktörleri Carol Lim ve Humberto Leon’sa, “H&M’le yapılan bu iş birliğiyle, büyük düşünüp sınırları zorlayıp dünyadaki herkese Kenzo’nun yeni enerjisini göstermek istiyoruz”, dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: