Başa Dön

İFW “Nowism”’le Sonlandı

blank

İFW “Nowism”’le Sonlandı

Okuma süresi 1 dakika

İstanbul Fashion Week, Hakan Yıldırım’ın Koton için hazırladığı defile ile son buldu. Dört gün boyunca yapılan defilelerle dünya basınında büyük yankı bulan İstanbul Fashion
Week modacı Hakan Yıldırım’ın ikinci kez moda severlerle buluşmasıyla son buldu. İlk defilesinde Mine Koşan’ın söylediği gazel makamındaki ‘Bülbül’ eşliğinde tanıttı kreasyonunu tanıtan Hakan Yıldırım son defilesinde ise  ”Hakan Yıldırım For Koton” adını taşıyan defilede 2010-2011 Sonbahar-Kış kreasyonundan oluşan kırk kostüm tanıtılırken kreasyonlar moda severler tarafındanda büyük ilgi gördü.  Kareografisini ise Öner Eviz yaptığı ve “Nowism” teması ile gerçekleştirilen son günkü defilede bir çok ünlü manken yer aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.