Başa Dön

Gamze Saraçoğlu’ndan Göz Kamaştıran Defile

Ünlü modacı Gamze Saraçoğlu, ilk "haute couture" defilesini Raffless Hotel'de düzenlenen şık bir davet eşliğinde gerçekleştirdi.

blank

Gamze Saraçoğlu’ndan Göz Kamaştıran Defile

Okuma süresi 1 dakika

Moda dünyasındaki onuncu yılını kutlayan ünlü moda tasarımcısı Gamze Saraçoğlu, defilede sergilenen koleksiyonunu, ana sponsoru olan Filli Boya’nın renklerinden ilham alarak hazırladığını belirtti. Ünlü modacı Gamze Saraçoğlu defileyi izlemeye gelen konuklarıyla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergiledi.

Defile öncesinde özel bir kokteyl düzenlenirken sosyal yaşam ve magazin dünyasından birçok önemli isim Saraçoğlu’nu bu özel gününde yalnız bırakmadı. Büyük beğeni toplayan koleksiyonda siyah, bej, şampanya, gri, gümüş, haki, lila ve gold renklerinden oluşan tasarımlar dikkat çekti. Renklerin yanı sıra Fransız dantel detayların ve Swarovski işlemelerin de ön planda olduğu defilenin sonunda Gamze Saraçoğlu podyuma çıkarak konuklarını selamladı.

Konukların ayakta alkışladığı bu özel defileyle onuncu yılını kutlayan Saraçoğlu oldukça duygusal anlar yaşarken, davetliler defile sonunda kendisini tebrik etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: