© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yılbaşı Masanız Lazzoni ile Şıklaşsın

Yılbaşı Masanız Lazzoni ile Şıklaşsın

Yılbaşı Masanız Lazzoni ile Şıklaşsın

Kalabalık aile yemekleri, yılbaşı sofraları, arkadaş toplantıları, özel günler ve keyifli sohbetlerle dolu saatlere ortak olmak isteyen Lazzoni, cam ve ahşap olmak üzere iki yeni masa tasarımıyla karşınıza çıkıyor. Camın dekoratif yapısı ve parıltısı yerine, ahşabın sıcak dokusu ve dokunuşunu tercih edenlere yönelik, işlevsel olduğu kadar şık, farklı ve şaşırtıcı bir masa daha sunan Lazzoni, bu iki yeni masa ile yılbaşında olduğu kadar, önümüzdeki yılda da evlerin baş köşesinde yer alacağa benziyor.

www.lazzoni.com.tr

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.