© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Fark Yaratan Duvar Kağıtları DRAPE’de

Fark Yaratan Duvar Kağıtları DRAPE’de

Nya duvar kağıtları, tekstil mantığını, materyal ve teknik bilgiyle birleştirerek patentli bir döküm yöntemiyle çok özel tekstil yüzeyleri yaratmıştır, duvar kağıtlarıyla eşsiz duvar panelleri poliüretan bir taşıyıcı üzerinde resmedilmiştir. Nya Nordiska, Drape ile birlikte yenilikleri takip eden bir marka olmak yerine yenilikleri yaratan bir marka olduğunu kanıtlamıştır. Öncü olduğunu bir kez daha duvar panelleriyle göstermiştir. Drape, 2012 yılındaki en büyük farklılığı Nya Nordiska’nın duvar panelleriyle yaratacağının farkındadır.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.