© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Doğal Taş Dokusunun Porselen Yorumu: My Earth

Doğal Taş Dokusunun Porselen Yorumu: My Earth

Villeroy & Boch My Earth Serisi, doğal taşın dokusundan ve rölyefli yüzeyinin detay zenginliğinden ilham alınarak tasarlanmış.
Koleksiyon, doğal taşın yüzey zenginliğini renk ve desen çeşitliliği ile ifade ediyor. Ayrıca dijital baskı tekniği sayesinde doğal taşın eşsiz ve birbirini tekrarlamayan görüntüsünü başarılı bir şekilde yüzeyine yansıtıyor. My Earth duvar ve yer kaplamaları, iç mekanlarda çağdaş mimari ile uyumlu, doğal ve heyecan verici bir atmosfer yaratıyor.

 

www.villeroy-boch.com

info line  0 800 211 70 00/ 532 755 75 00

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.