© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çevre Yapı Muhteşem Markalar Bir Arada

Çevre Yapı Muhteşem Markalar Bir Arada

Ankara’da üç mağazası bulunan Çevre Yapı, Balgat ve Çankaya mağazalarında Kale Çelik Kapı, Artella iç kapı, Raydolap, İtalyan mutfak Arrex Le Cucine, İtalyan banyo Compab Bagno, Aparici, Vives, Emigres ithal seramikler, Serander ve Arbor ahşap pencere doğramaları, Alloc, Serenzo, Bkb, Terhürne laminat, lamine ve masif parkeleri; markaları arasında bulundurmaktadır. Çevre Yapı mağazalarında satışa sunulan ürünlerin proje, tasarım, uygulama, montaj ve satış sonrası servis hizmetlerini uzman kadrosuyla yapmaktadır.

 

[nggallery id=798]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.