Başa Dön

Burberry Art Of The Trench

blank

Burberry Art Of The Trench

Okuma süresi 2 dakika

Herkese merhaba!
Aralık ayı ile birlikte yeni yıla bir adım daha yaklaşırken ben de sizlerle geçtiğimiz ay içerisinde yer aldığım harika bir projeden söz etmek istiyorum. Burberry, ikonik trençkotuna saygı duruşu niteliğinde olan ve dünyanın dört bir yanından trençkotlu sokak stillerini fotoğrafladığı Art Of The Trench projesi kapsamında Türkiye’de sanat, moda, iş ve spor dünyasının önde gelen 50’den fazla ismini, giydikleri trençkotlarla İstanbul, Antalya ve Ankara’da yapılan çekimlerde fotoğrafladı.
Proje kapsamında Türkiye’de poz veren 50 isimden biri olarak Ankara’da Ayşegül Zülfikar, Elif Uysal, Fulya Sezen ve ben birlikte kamera karşısına geçtik. Yaklaşık bir yıl önce gerçekleşen, Ümit Savacı ile Jon Cardwell’in fotoğraflarımızı çektiği ve Bahar Kongel Fransez’in stylingimizi yaptığı çekimler, 7 Kasım günü Burberry’nin yeni açılan Zorlu Center’daki mağazasında gerçekleştirilen, 250 den fazla davetlinin katıldığı çok özel bir partiyle görücüye çıktı.
Ayse Kucuroglu_319x480

Gecede Wilma Elles, Şirin Bayülgen, Ceylan Atınç, Bahar Kongel Fransez, Begüm Şen, Serenay Sarıkaya, Ceylan Çapa, Işıl Reçber gibi isimler yer alırken. Sevgili MAG dergi yazarı Etel Baler ile yine MAG dergi yazarlarından, projede kızı Suna Kucuroğlu ile birlikte yer alan Ayşe Kucuroğlu’yla karşılaşmak çok güzeldi. İngiliz müzik grubu F.U.R.S’un canlı DJ performansı eşliğinde devam eden gece gerçekten çok keyifliydi.
Siz de proje hakkında detaylı bilgiye Burberry’nin artofthetrench.com adresinden ve Tumblr hesabından (burberry.tumblr.com) ulaşabilirsiniz. Davetle ilgili daha detaylı kareler içinse bloguma göz atmayı unutmayın. (kubilaysakarya.com) Yeni yıl öncesi her şeyin gönlünüzce olması dileğiyle. Yeni projeler kapıda, beklemede kalın… Sevgiler…
Begüm Şen (1)_319x480

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.