Başa Dön

INGRID MILLET PARIS ile Lekeli Cilt Kalmayacak!

blank

INGRID MILLET PARIS ile Lekeli Cilt Kalmayacak!

Okuma süresi 1 dakika

Avrupa’nın ünlü markası INGRID MILLET, incinin narinliği, havyarın yaşam enerjisi ve denizin yaşam dolu güçlerini bir araya getirdiği Brightening Serisi ile lekere yönelik çok özel ürünler sunuyor. Yaz sonunda cildindeki lekelerden şikayetçi veya cildinin görünümünü canlandırma arayışında olan bayanların tercihi, Brightening serisinden Aydınlatıcı Gece Kremi oluyor.

 

INGRID MILLET Brightening serisinin aydınlatıcı gece kremi derinlemesine nemlendirme sağlayarak ciltteki kahverengi lekeleri gideriyor. Kadifemsi bir dokuya sahip bu özel krem uygulanır uygulanmaz cilt ideal bir biçimde besleniyor. Dengelenmiş C Vitamini ile besleyici etken maddeler cildin parlaklığını her geçen gece biraz daha yeniliyor. Daha yumuşak ve esnek bırakıyor.

 

Aydınlatıcı ve yoğunlaştırıcı etkisi gece ile bu özel krem cilt dinlenmede olduğunda daha etkili oluyor. Cilt görünümünün parlaklığını düzenliyor. Seçilmiş, besleyici (Avustralya Fındığı Yağı, Pirinç Özü), nem tutucu (Dengelenmiş Hiyalüronik Asit, Marin Poli-sakaritleri, Hidro-glikoller, Gliserin), yoğunlaştırıcı (Sabunlaşmayan Avokado, Sebze Kökenli Skualen, Seramitler) ve koruyucu (Dengelenmiş E Vitamini) etken maddeler cildin yaşamsal değerlerini yenilemesine yardımcı oluyor.

 

Harika bir biçimde canlandırılan ve yoğunluğu geri kazandırılan cilt, parlak, esnek ve ışıltılıdır. Siz de Brightening serisinin aydınlatıcı gece kremi ile kahverengi lekelerden kurtulmanın ve ışıltılı bir cilde sahip olmanın tadını çıkartın!

 

INGRID MILLET ürünleri tüm seçkin yetkili eczanelerde! 

ŞANS
Sağlık ve Kozmetik Ürünleri Paz. Ltd. Şti.

Ürgüplü Cad. Kınık Apt. No: 27/2 Yeşilyurt – İSTANBUL

Tel: 0212 663 0 663 pbx Fax: 0212 574 59 60
www.ingridmillet.com.tr

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.