Başa Dön

Excilis’le Ahsen Demirci’de Yenilen

blank

Excilis’le Ahsen Demirci’de Yenilen

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın ünlü güzellik merkezlerinden “Ahsen Demirci Güzellik Merkezi”, en son teknoloji, cilt kırışıklıklarına son veren “Excilis”i Fulden Uras’la tanıttı.
Sunucu Fulden Uras’ın bizzat kendi yüzünde uyguladığı teknoloji şimdiden ilgi odağı olmayı başardı. Ahsen Demirci’nin Excilis’i “ciltteki kırışıklıkları ütülemek” olarak tanımladığı teknoloji Ankara’da ilk olmasının yanı sıra kısa süren seanslarla da kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlıyor. Excilis uygulamasıyla Ahsen Demirci Güzellik Merkezi başarısını günden güne katlıyor.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.