© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

BEYAZ KUAFÖR Fark Yaratmaya Devam Ediyor

BEYAZ KUAFÖR Fark Yaratmaya Devam Ediyor

Uzun yıllardır Ankara’da Çankaya Köşkü’ne komşu olan “Beyaz Kuaför” ekibi ile birlikte müşterilerine gösterdiği özen ve saygısıyla anılan işletme sahipleri Fırat ve Ferhat kardeşlerin yaptığı özel saç tasarımlarıyla birlikte  sanat, cemiyet, siyaset hayatı ve Türkiye’nin her köşesinden oluşan müşteri portföyüne kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Düğün, nişan, yılbaşı gibi özel günlerde de tasarım saçlara ve klasik modellere damgasını vuran Beyaz Kuaför aynı zamanda da profesyonel makyöz Şermin Akgün’ün 2012 makyaj seçenekleri ile birlikte sizleri  solanlarına bekliyor…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.