Başa Dön

Ankara Golf’ten İlk Kaptan Turnuvası

blank

Ankara Golf’ten İlk Kaptan Turnuvası

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Golf Kulubü ilk kaptan kupası turnuvasını Bodrum Vita Park Golf Resort’ta düzenledi. 1997 yılından bu yana faaliyet gösteren Ankara Golf Kulubü’nün
bu zamana kadar çalışmalarını devam etmesine rağmen kulübün kaptanının olmamasından dolayı “Kaptan Kupası”nı veremiyordu. Kulübün ilk kaptanı olarak göreve geldikten on ay sonra İsmet Kalafatoğlu “Kaptan Turnuvası”nı gerçekleştirdi. Türkiye Golf Federasyonu’nun denetiminde gerçekleştirilen, Ankara Golf Kulübü tarihinin ilk ‘Kaptan Kupası’ Fikret Öztürk’ün oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.