Başa Dön

Mag Dergisi Ocak Ayı

blank

Mag Dergisi Ocak Ayı

Okuma süresi 2 dakika

Patron Mutlu Son İstiyor – 01 Ocak 2014

Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın başrolü paylaştığı Patron Mutlu Son İstiyor, yeni yılın ilk Türk filmi olacak.
Yılmaz Erdoğan’ın ilk kez bir başka yönetmen tarafından çekilen senaryosu, bir romantik komedi. Film, bir senaryo yazarının, patronun siparişi üzerine mutlu son ile biten bir aşk hikayesi yazma macerasını anlatıyor.
Filmde günbatımları, balon gezileri, bağbozumu şenlikleri ve düğünler ile romantizm doruklara varırken, bölgenin renkleri ve oyuncuların kahkahaları bizlere eşlik edecek.
Patron Mutlu Son İstiyor_839x1200

Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı – 03 Ocak 2014

Ben Stiller’in yönettiği ve Ben Stiller, Kristen Wiig, Sean Penn ile Kathryn Hahn’ın oynadığı Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı, herkesin iyi hissetmesi için gereken potansiyelin içinde bir yerlerde gizlendiği anlatılıyor. Sıradan bir adam olan Walter, sessiz sakin hayatına devam ederken, komik ve şok eden gerçek üstü hayaller görmeye başlar. Bir gün kaderi öyle bir değişir ki, hayallerinin bile ötesinde bir maceralar zincirine adım atar.
Walter Mitty_811x1200

Sağ Salim 2: Sil Baştan – 10 Ocak 2014

Salim’in kimsesiz bir cenazeyi sevabına memleketine götürmeyi kabul etmesiyle başlayan trajikomik macera, yol arkadaşı Nihal’in annesinin intikam için rehin alınmasıyla yeniden başlıyor. Her yerde hepsi birbirinden azılı 11 kötü adamın seri katili olarak aranan kahramanlarımız yakalanmamak için kılık değiştirirler. Ancak işler düşündükleri gitmez. Yeni kılıkları yüzünden başları belâya girer. Salim belâdan kurtulmak için eline silâh alınca da talihsiz serüvenler dizisi yeniden başlar. Filmin oyuncu kadrosuna, bu defa Ezgi Asaroğlu, Metin Yıldız ve Nazlı Tosunoğlu da katıldı.
Sağ Salim 2 Sil Baştan_900x1200

Düzenbaz – 17 Ocak 2014

David O. Russell’in yönettiği ve Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Christian Bale, Amy Adams’ın oynadığı Düzenbaz filminde; dolandırıcı Melvin, FBI ajanı Jimmy tarafından yakalanınca muhbirlik yapmayı kabul eder. Başka dolandırıcıları yakalamak için bir oyun kurarlar. Oyunu kurarken yalanlar artar ve işe daha fazla suçlu dahil olamaya başladıkça Melvin kime güveneceğini bilemez hale gelir ve en kötüsü FBI Melvin tarafından oyuna getirildiğini düşünmeye başlar.
Düzenbaz_840x1200

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.