© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sisler Ülkesine Yolculuk’ta Ankara Durağı

Sisler Ülkesine Yolculuk’ta Ankara Durağı

Amerikalı sanatçı Joel Elgin’in yapmış olduğu resimlerden oluşan “Sisler Ülkesine Yolculuk” sergisi ülkeleri gezmeye devam ediyor.

 

Dünya turnesinin Türkiye ayağı için Ankara’da bulunan sergi Türk Amerikan Derneği’nde sanatseverlerle buluştu. Sergiye büyükelçiler, yabancı misyon temsilcileri ve çok sayıda sanat sever katıldı. İrlanda Büyükelçiliği’nin katkılarıyla yapılan serginin açılışının ardından kokteylde konuklar bir araya geldiler. İrlanda Büyükelçisi Thomas Russel, sanatçının eserlerini İrlanda tarihinden esinlenerek yaptığını ifade etti.

[nggallery id=955]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.