© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kanada’ya Gelincik Jesti

Kanada’ya Gelincik Jesti

“Gelincik” temalı resimleriyle ünlü olan ressam Hikmet Çetinkaya, son sergisini sanatseverlerle buluşturdu.Bilkent RC Sanat Galerisi’nde sergilenen birbirinden güzel gelincik tabloları, sanatseverler tarafından büyük beğeni topladı. Ankara’nın ardından Kanada Ottowa War Museum’da daimi sergilenmek üzere gönderilecek olan “gelincik” tablolarına ilgi çok yoğundu.Kanada’nın sayılı müzelerinden olan War Museum gelinciği sembol olarak seçmiş. Her yıl 9 Kasım’da başlayan etkinliklerde tüm Kanada halkı yakalarına gelincik takarak, geçmişi unutmamanın, hatırlamanın bir simgesi olarak kutluyor.

 

[nggallery id=588]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.