Başa Dön

Gözden Gönüle

blank

Gözden Gönüle

Okuma süresi 1 dakika

Dünyagöz Tunus, sanatseverlerin yeni buluşma noktaları arasında yerini alacak olan “Gözden Gönüle” sanat galerisini 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde değerli Resim Sanatçısı Akdoğan Topaçlıoğlu’nun sergisi ile ziyarete açtı.

Dünyagöz Ankara Hastane Direktörü Hüseyin Kılavuz’un ev sahipliğinde edebiyattan resme sanatla dopdolu bir gün organize eden Dünyagöz Tunus, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde aralarında HASVAK Genel Başkanı Engin Öztürk, Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Başkanı Nezih Allıoğlu’nun da bulunduğu birçok sanatseveri bir araya getirdi. Kadını ve doğayı tuvalinde buluşturan Akdoğan Topaçlıoğlu’nun sergisinin yanı sıra, yazar Aynur Karabaş’ın kadın hikâyelerini anlattığı “Güneşe Göz Kırpan Yıldızlar” kitabının imza gününe de ev sahipliği yapan Dünyagöz Tunus, Doç. Dr. Altuğ Çetinkaya’nın sözcülüğünde düzenlenen “Kadın ve Estetik” konulu bir söyleşiye de imza attı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: