© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Eser-i İstanbul Osmanlı Zarafeti ile Birleşiyor

Eser-i İstanbul Osmanlı Zarafeti ile Birleşiyor

İlk Osmanlı porselenleri 19. yüzyılda Beykoz’da üretilip bugüne kadar saray müzelerinde saklanmıştı. Eser-i İstanbul damgalı porselenler Faruk Malhan’ın modern yorumuyla yeniden tasarlandı. Kırk yıldır tasarımı sanat ve kalite ile birleştiren Koleksiyon’un “Eser-i İstanbul” serisinde hayat buldu. Batı’nın porselen kalitesi ve Osmanlı zarafetinin şıklık ile harmanlandığı “Eser-i İstanbul” özgün hatları, sade, altın ve platin seçenekli kenar çizgileriyle sofralara geleneğin yeni bir yorumunu taşıyor.

Sezonun bu yeni tasarım serisini Koleksiyon’un Turan Güneş ve  Ümitköy mağazalarında bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.