Başa Dön

Body Worlds Ankara’da

blank

Body Worlds Ankara’da

Okuma süresi 1 dakika

Ziyaretçilerini büyüleyen ve yeni bir ufuk açan Body Worlds Orijinal Vücut Dünyası-Yaşam Döngüsü sergisi Kentpark AVM’de meraklılarıyla buluştu.

Anatomist Dr. Gunther von Hagens’in yarattığı, sergilendiği her yerde büyük yankı uyandıran Body Worlds sergisi Ankara’da sergilenmeye başladı. Açılışta yaptığı konuşmada, Kreatif Tasarımcı Dr. Angelina Whalley serginin başarısını, ziyaretçilerin plastinatları gördükten sonra yaşadıkları iç dünyalarına olan yolculuğa bağladı. Şimdiye dek yapılan sergilerin insanlar üzerinde pozitif etkisi olduğu belirtilirken birçok kişinin sigarayı bırakması, spora başlaması ve sağlık beslenmeye yönelmesi gibi önemli değişimler yaşadığı dile getirildi. Sergi, açılış gecesinde büyük ilgi görürken davetlilerin de büyük beğenisini topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.