© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

75 Ressamın Eseri Görücüde

75 Ressamın Eseri Görücüde

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolasıyla düzenlenen ve küratörlüğünü Esma Bayraktar’ın yaptığı “Ekmek ve Güller” adlı karma resim sergisi düzenlenen kokteyl ile sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Şişli Belediyesi Kent Kültür Merkezi Esma Bayraktar’ın küratörlüğünü üstlendiği özel bir sergiye ev sahipliği yaptı. “Ekmek ve Güller” adlı karma sergide 75 ressamın eserleri sanatseverlerle buluştu. Çeşitli atölyelerden birçok sanatçının eserinin sergilendiği Ekmek ve Güller sergisinin açılış daveti şık bir kokteylle gerçekleşti. Kokteylde hazır bulunan sanatçılar konuklara eserleri hakkında bilgi verdiler. Açılış davetinde kısa bir konuşma yapan küratör Esma Bayraktar sanatın toplumun gelişmesi açısından önemine değinirken, “Tarihte kadınların vermiş olduğu eşit iş, eşit ücret mücadelesinde yanarak can veren 216 kadını saygıyla anmak istiyoruz ve dünyanın geçirdiği bu zor günlerde sanatla moral bulmaya çalışıyoruz.” dedi. Bayraktar konuşmasının ardından sergiye katılan sanatçılara ve atölyelere teşekkür ederek başarı belgesi takdim etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.