Başa Dön

Madenin İhtişamı

Madenin İhtişamı

Okuma süresi 1 dakika

Bakır ve tombak sanatının son temsilcisi olarak bilinen Kaya Kalaycı’nın eserlerinden oluşan “Madenin İhtişamı” sergisi, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in ev sahipliğinde Nevmekan Sahil’ de gerçekleşti.

 

Unutulmaya yüz tutan sanatları yeniden gün yüzüne çıkararak Üsküdar’ı, şehrin kültür sanat merkezi haline getiren Üsküdar Belediyesi, bakır ve tombak ustası Kaya Kalaycı’nın eserlerinden oluşan ”Madenin İhtişamı” sergisi ile Osmanlı motiflerini madenle buluşturdu. Sergiye iş, sanat ve cemiyet hayatından pek çok isim katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: