© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yıldız İbrahimova Bulgaristan Elçiliğinde Sahne Aldı

Yıldız İbrahimova Bulgaristan Elçiliğinde Sahne Aldı

Uluslararası Kadınlar Derneği, etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Düzenlediği yardım organizasyonlarıyla bilinen derneğin son aktivitesi Bulgaristan’ın Ankara Büyükelçiliği’nde gerçekleşti. Ünlü caz sanatçısı Yıldız İbrahimova konserinin ev sahipliğini Bulgaristan Büyükelçisi Branimir Mladenov ile Uluslarası Kadınlar Derneği Başkanı Aytül Gökçe yaptı. Konsere, Anayasa Mahkemesi Başkanvekili Osman Paksüt’ün eşi Ferda Paksüt’ün yanı sıra bazı büyükelçi eşleri, dernek üyeleri ve seçkin bir davetli grubu katıldı. İbrahimova’ya konserinde Başkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Kaan Yüksel eşlik etti. Konserin ardından kokteyle geçen davetliler keyifli sohbetler gerçekleştirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.