© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

kültür-sanat

kültür-sanat

Ankara-Konser

Hooverphonic

1996 yılından bu günlere kadar başarıyla gelen müzik grubu Ankara’da muhteşem bir konser verecek. Trip hop, ambient ve electronica gibi müzik türlerini ustalıkla birleştiren bu özel grubu dinleme şansını sakın kaçırmayın…

Tarih: 12 Mayıs 2012

Yer: Saklıkent, Ankara

İzmir-Konser

Alexandra Stan

Çok küçük yaşlarda katıldığı bir festivalle müziğe olan yeteneği ortaya çıkan Romanya’nın genç yeteneği Alexandra Stan İzmir’de hayranlarıyla buluşuyor.

Yer: Ooze Venue, İzmir

Tarih: 18 Mayıs 2012

İstanbul-Konser

Chill-Out Festival İstanbul 2012

 

Lounge FM tarafından düzenlenen Chill-Out Festival İstanbul 2012, 20 Mayıs günü öğlen 12:00’de başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar açık havada dünyaca ünlü sanatçı ve grupların konserleri ile müzikseverlere muhteşem bir gün yaşatacak.

 

Yer: Kemer Golf & Country Club, İstanbul

 

Tarih: 20 Mayıs 2012

 

Ankara-Sergi

Hüseyin Özinal “Yaşamın Ucuna Yolculuk” 

 

 

Kıbrıslı sanatçı Hüseyin Özinal’ın “Yaşamın Ucuna Yolculuk” temalı Resim Sergisi sizleri dünya ile görüşmeye, iletişim kurmaya ve yaşamı yeniden gözden geçirmeye davet ediyor. Sergi 11 Mayıs Cuma günü Ankara Devlet Resim ve Heykel Müzesi’nde; T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ve K.K.T.C. Turizm, Kültür ve Çevre Bakanı Ünal Üstel’in himayelerinde açılacak.

 

Yer: Ankara Devlet Resim ve Heykel Müzesi,

 

Tarih: 11-25 Mayıs 2012

 

Murat Karaçay Fotoğraf Sergisi

 

 

Murat Karaçay’ın Şile temalı fotoğraflarından oluşan fotoğraf sergisi 31 Mayıs tarihine kadar Şile Gardens Hotels lobisinde sergilenecek.

 

Yer: Şile Gardens Hotel- İstanbul

 

Tarih: 31 Mayıs tarihine kadar gezilebilir.

  [nggallery id=1264]

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.