Başa Dön

Konser: (İstanbul) LANA DEL REY

blank

Konser: (İstanbul) LANA DEL REY

Okuma süresi 2 dakika

“Blue Jeans”inizi giyip “Summer Time Sadness”i yaşamaya hazır olun.
2012’nin en çok satan ve en çok ödül alan albümlerinden birine sahip olan ve kendini film yazarı olmak isterken dünyanın en ünlü söz yazarları arasında bulan, internet fenomeni Lana Del Rey, 20 Eylül’de KüçükÇiftlik Park sahnesinde olacak. Kendi deyimiyle “karanlık aşk hikayeleri” anlattığı şarkı sözleri kadar sesiyle de dinleyenleri kendine hayran bırakıyor. 2012’nin en çok satan ve en çok ödül alan Lana Del Rey’in “Born to Die” albümü bağımlılık yaratıyor.

Tarih: 20 Eylül 2013
Yer: KüçükÇiftlik Park

Konser:(Ankara) :PINK MARTINI
18 aylık uzun ve maceralı “Get Happy” kayıtlarının yolculuğuna Phyllis Diller’ın vefat etmeden önce yapmış olduğu son kayıt “Smile” şarkısı ile başlayan grup, Avustralyalı başarılı kabare divasi Meow Meow, alımlı ve alışılmadık Fransız Philippe Katerine, yakışıklı ve ışıl ışıl radyo süper starı Ari Shapiro, sıcakkanlı harika kardeşler The Von Trapps ve muhteşem bir performansla Rufus Wainwright’ın albümlerine konuk olması ile hayranlarına muhteşem bir müzik şöleni sunuyor. “Quizas Quizas Quizas”, “Sway”, “Smile” gibi unutulmaz eserleri yepyeni albümlerinde yorumlayan grup, Türk sevenlerine de büyük bir sürpriz yaparak “Üsküdar” şarkısını “Get Happy”ye eklediler. 
Tarih: 26 Eylül 2013
Yer: Congresium

Sergi: (İstanbul): FERHAT REVANBAHŞ
Sanata farklı bir boyut getiren ressam Ferhat Revanbahş “Kadın Portreleri” temalı sergisini sanatseverler ile buluşturuyor. Kadınlardan ilham alan sanatçı birbirinden farklı yüzleri tuvaline yansıtıyor.
Tarih: 17-30 Eylül 2013
Yer: Doruk Sanat Galerisi

Sergi: (Ankara) VISION OF MEXİCAN ART
CerModern, Meksika sanatının ilk kez en geniş kapsamla derlenen sergisine ev sahipliği yapıyor. Visions of Mexican Art, Gelenekten Modernizme Meksika Sanatı Sergisi, 20 ve 21. yüzyılın tanınmış Meksikalı sanatçılarını kapsayan 54 eserden oluşmaktadır. Sergi, son 70 yılda 5 farklı sanat hareketini içeren, aynı zamanda Meksika’nın sosyal ve politik tarihine göndermelerde bulunan resim, heykel ve fotoğraflardan oluşmaktadır. Diego Rivera, Rufino Tamayo gibi ülkemizde de tanınan sanatçıların eserlerinden oluşan karma sergi 4 Eylül ve 15 Kasım 2013 tarihleri arasında görülebilecektir.
Tarih: 4 Eylül-15 Kasım 2013
Yer: Cermodern

Konser:(İzmir) DUMAN
Duman, 4 yıl aradan sonra yeni albüm lansman konseri için 20 Eylül’de İzmir Arena Sahnesi’nde olacak. Her albümü olay yaratan ve milyonlarca müzikseveri peşinden sürükleyen Duman, 4 yıl boyunca beklenen albümünü, sevenlerinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.
Tarih: 20 Eylül
Yer: İzmir Arena

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.