Başa Dön

Ankara’da Pink Martini Rüzgarı Esti

blank

Ankara’da Pink Martini Rüzgarı Esti

Son albümünün tanıtımı için Avrupa turnesi kapsamında ilk konserini Congresium Ankara’da veren Pink Martini binlerce Ankaralıya adeta müzik ziyafeti verdi.

Piyasaya çıkan son albümü “Get Happy”nin tanıtımı için Avrupa turnesi kapsamında ilk konserini Ankara Congresium’da veren Pink Martini verdiği resitalle Ankaralı hayranlarını mest etti. Grup, yeni albümlerinin yanısıra eski şarkılarını da seslendirdi. Grubun solisti Storm Large, Türkçe olarak söylediği “Benim adım Storm Large yani ‘Büyük Fırtına’. Ama benden korkmayın, size zarar vermem” sözleriyle keyifli anların yaşanmasına neden oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.