© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

40. Yıla Özel Konser

40. Yıla Özel Konser

Sevda-Cenap And Müzik Vakfı’nın 40. kuruluş yılı dolayısıyla senfoni konseri düzenlendi. MEB Şura Salonu’nda, Şef Gürer Aykal’ın yönettiği Ankara Gençlik Senfoni Orkestrası’nın konserinde, Felix Mendelssohn ve Ludvig van Beethoven eserleri seslendirildi. Konsere, 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve eşi Semra Sezer ile Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ve eski Adalet Bakanı Hikmet Sami Türk’ün yanısıra çok sayıda politika ve iş dünyasından saygın isim katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.