© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ünlü Şef ile Ankara’da Unutulmaz Etkinlik

Ünlü Şef ile Ankara’da Unutulmaz Etkinlik

Başkentin seçkin mimarları, Koç Pazarlama ev sahipliğindeki şık bir davetle Siemens’in özel ankastre serisi studioLine ile buluştu. Ünlü Şef Hazer Amani’nin eşsiz sunumlarıyla tadım etkinliğinin de gerçekleştiği MAG PR Solutions organizasyonu katılımcılardan tam not aldı.

Koç Pazarlama’nın Beytepe’deki mağazasında gerçekleşen davete, sektörün önde gelen iç mimarları ve cemiyet hayatının seçkin isimleri yoğun ilgi gösterdi. Konuklara markanın özel ankastre serisini yakından inceleme fırsatı sunan organizasyon, Şef Hazer Amani’nin studioLine serisi bir mutfakta hazırladığı yemekler eşliğinde misafirlerine oldukça keyifli anlar yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.