Başa Dön

SoHO’da Şiir Dinletisi

blank

SoHO’da Şiir Dinletisi

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın gözde alışveriş merkezlerinden Kentpark AVM’de yeni açılan SoHO mağazasında Sevgililer Günü’ne özel kokteyl ve şiir dinletisi gerçekleştirildi.

Tiyatro ve seslendirme sanatçısı Halil Esen’in şiir okuduğu gecede konuklar, sevginin anlamı ve gücü üzerine romantizm dolu hoş vakit geçirdiler. Davette aynı zamanda Armani Jeans’in de sahibi olan Semra Ayrancıoğlu konuklarıyla yakından ilgilenerek tam bir misafirperverlik örneği sundu. Gecenin sonunda Cihan Soyuyüce’nin tasarımı, kalpli kolyeler hediye edildi.

[nggallery id=1047]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.