Başa Dön

Raisa Vanessa Yerebatan’ı Salladı

Raisa Vanessa Yerebatan’ı Salladı

Tasarımcı kardeşler Raisa ve Vanessa, adL için hazırladıkları Sonbahar-Kış 22-23 koleksiyonunu Yerebatan Sarnıcı’nda düzenlenen muhteşem bir defileyle tanıttı. Moda, iş, cemiyet ve sanat hayatından ünlü isimlerin katıldığı coşkulu defile beğeni topladı.

Raisa Vanessa’nın zamansız ve modern şıklığıyla adL’nin renkli kadınının buluştuğu yeni Sonbahar-Kış 22-23 koleksiyonu; davetliler arasında ünlü sanatçıların, iş insanlarının ve moda önderlerinin bulunduğu bir defileyle görücüye çıktı. Yerebatan Sarnıcı’nın masalsı ambiyansında gerçekleşen defile, adeta renklerin dansına dönüşerek konuklara keyifli anlar yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.