© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Magna Epic’ten Sanat Dolu Gece

Magna Epic’ten Sanat Dolu Gece

Mimarideki denge ve uyumu iç mekânlarına taşıyan Magna Epic; MAG PR Solutions organizasyonuyla düzenlenen sergi ve konser davetiyle misafirlerini ağırladı.

Pek çok sanatseverin katılım sağladığı Magna Epic daveti; değerli sanatçılar Bünyamin Balamir, Mehmet Ali Doğan ve Siret Uyanık’ın resim sergisi eşliğinde konuklara ev sıcaklığında, sanat dolu bir akşam yaşattı. Rast Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Koca ev sahipliğindeki gecede misafirler, caz sanatçısı Zeynep Burcu Altınel’in performansı eşliğinde Magna Epic projesini yakından keşfetme imkânı buldu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.