© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kutlamalar Destinasyonu Olarak İstanbul

Kutlamalar Destinasyonu Olarak İstanbul

Uluslararası davet ve düğün endüstrisinin önemli isimleriyle, cemiyet hayatından ve sektörden seçkin kişilerin katılım gösterdiği “Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesi gerçekleştirildi.

“Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesi açılır açılmaz büyük bir ilgi ile karşılandı. Dünyada ilk kez Raffles İstanbul’da düzenlenen projede katılımcılar, dünyanın önde gelen tasarımcıları ile birlikte gezme fırsatı buldu. Sergi sırasında Atatürk temalı Türk sofrası da katılımcılarla buluşturuldu. Ünlü tasarımcıların sergilerinin yanı sıra alanının önde gelen uluslararası ve Türk fikir liderlerinin katıldığı “Neden Kutlamalar Başkenti İstanbul”, “Şehirlerin Tanıtımında Kutlamaların Önemi”, “Kutlama Sanatı” ve “Sofra Kültürü, Gastronomi ve Sürdürülebilirlik” konulu panellerle davetliler, ilginç ve önemli bilgiler edindi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.