© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

KNITSS’ten Yeni Koleksiyon

KNITSS’ten Yeni Koleksiyon

Çağdaş triko markası KNITSS’in Sonbahar-Kış 2022/23 koleksiyonu, KNITSS Kurucusu ve Kreatif Direktörü Duygu Boz ile MAG Genel Yayın Yönetmeni Beril Çavuşoğlu ev sahipliğindeki keyifli bir organizasyonla tanıtıldı.

Kendi stilini yaratan kadınların markası KNITSS’in yeni koleksiyon tanıtımı Ankara Armada mağazasında gerçekleşti. KNITSS Kurucusu ve Kreatif Direktörü Duygu Boz ile MAG Genel Yayın Yönetmeni Beril Çavuşoğlu ev sahipliğindeki lansmana başkent iş ve cemiyet hayatının ünlü simaları katılım sağladı. Kadınlara ferah bir ortamda keyifli bir alışveriş imkânı sunan KNITSS, “Creative You” koleksiyonu ile davetlilerden tam not aldı. Etkinlikte canlı müzik eşliğinde sohbet eden konuklar, şıklıklarıyla da göz doldurdu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.