© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İtalyan Sanatçı Ankara’da

İtalyan Sanatçı Ankara’da

Fotoğraf sanatçısı Sissa Micheli’nin eserlerinden oluşan sergi Atakule’de İtalya Büyükelçiliğinin katkılarıyla açıldı. Sergiye çok sayıda davetli ve yabancı misyon temsilcileri katıldı.

İtalya’nın Ankara Büyükelçiliği katkılarıyla açılan, İtalyan fotoğraf sanatçısı Sissa Micheli’nin sergisi Atakule’de sanatseverleri ağırladı. Ankara Büyükelçisi Giorgio Marrapodi’nin açılış konuşmasını yaptığı etkinlikte İtalya’ya özgü çizgi roman temalı objeler de yer aldı. Doğa ve barış temalı fotoğrafların sergilendiğine dikkat çeken Marrapodi, böylesine değerli fotoğrafların sergilenmesine katkı sağladıkları için memnuniyet duyduklarını dile getirdi. n

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.