© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Frida ve Diego ile Meksika Bağımsızlık Günü

Frida ve Diego ile Meksika Bağımsızlık Günü

Meksika’nın bağımsızlığının iki yüz on ikinci yıldönümü, Meksika’nın Ankara Büyükelçisi José Luis Martínez ev sahipliğindeki bir törenle kutlandı. Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezindeki resepsiyona birçok büyükelçi ve diplomatik misyon üyesi katıldı.

“Bağımsızlık Günü” Frida Kahlo ve Diego Rivera sergisi eşliğinde kutlanan ve ulusal kahramanların anıldığı gecede “¡Viva México!” seslendirdi. Türkiye ve Meksika’nın dünya barışını sağlamak amacıyla farklı forumlarda çalışan mükemmel ilişkilere sahip olduğunu belirten Büyükelçi José Luis Martínez’in konuşmasıyla devam eden etkinlik, Meksika dansları ve ikramlarıyla sona erdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.