© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

BÜTÜNLÜK VE AŞKA ADANMIŞ BİR TEMSİL

BÜTÜNLÜK VE AŞKA ADANMIŞ BİR TEMSİL

Bulunduğumuz coğrafyanın izlerini, hikâyelerini cam ve porselen aksesuar tasarımlarına yansıtan koleksiyon, “Sufi Kupa” ile anonimde tasarlanmış kap, kacak, çamçak maşrapa kültürünü yorumluyor. Faruk Malhan tasarımı kahve kupaları kültürel mirasımızı, geleneklerimize ait değerleri selamlıyor. Koleksiyon, suretlerde gezinti, saf olana arzu, aşka yolculuk ve sonsuzluk duygusu ile harmanlanan Sufizm’i bu seriyle yaşam alanlarına getiriyor. Kahve kupaları, kahve fincanları, demlik, sütlük ve şekerlikten oluşan Sufi serisi; yalın, özgün, mütevazı formuyla özel ‘Bone China’ porselenden üretiliyor.

Faruk Malhan_Sufi He+She Kupa 01 (8) -

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.