© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Burberry’ye İstanbul’da Yeni Mağaza

Burberry’ye İstanbul’da Yeni Mağaza

İkonikleşen tasarımlarıyla Burberry, İstanbul’da açtığı yeni mağazasını eğlenceli bir etkinlikle tanıttı. Açılışının yanında yeni koleksiyonunu da modaseverlerle buluşturan markanın özel davetine ünlü isimler katılım gösterdi.

 

İstanbul’daki yeni mağazasını keyifli bir etkinlik ile kutlayan markanın davetine cemiyet, sanat ve modanın önde gelen isimleri katıldı. DJ Ece Özel’in, performansıyla renk kattığı gecede Burberry’nin Sonbahar-Kış 2022 koleksiyonu tanıtılırken mağazanın dekorasyonu ise konuklardan tam not aldı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.